Wydział teologiczny umk Narkotykowy biznes
06

Sierpień

11 miesięcy ago

Narkotykowy biznes

Narkotykowy biznes
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W naszym świecie liczy się wyłącznie kasa. Nic dziwnego. Bez niej człowiek nie jest wstanie osiągnąć swoich celów oraz marzeń. Problem jednak polega na tym, że nasze społeczeństwo woli zarabiać je nielegalnie, ponieważ stawka ta będzie znacznie wyższa niż pensja, którą zarabia uczciwy człowiek. W głowie się nie mieści, że ci ludzie wolą niebezpieczną grę z przestępcami oraz policjantami, niż bezpieczne zarabianie na swoją rodzinę.

Narkotyki dają zarobić

Nieczysta gra o dostatek rodziny

Największym problemem jest bezrobocie, ponieważ to ono pociąga za sobą czynności, które zagrażają ludzkiemu życiu. Ludzie, którzy od lat nie mogą wykarmić swojej rodziny zmuszeni są do zarabiani w jakikolwiek inny sposób, aby zapewnić jako taki byt swojej rodzinie. Narkotyki okazują się dobrym interesem, ponieważ przy dużym farcie można zarobić sporą sumkę. Wszystko jednak do czasu, ponieważ kiedyś ktoś w nerwach może przykablować, donieść na policję. Każdemu może omsknąć się noga, a do kryminału już nie daleko w takim wypadku. Mimo to wszystko jest możliwe, a narkotyki dostarczane są każdą możliwą drogą.
Podróżowanie paczki

Narkotyki są dostarczane w rożnej formie. Największy problem sprawie przemycanie towaru z jednej granicy państwa do drugiej. Stosuje się różne triki. Najpopularniejszym jest dostarczanie za pomocą paczek pocztowych. Innym, ohydnym sposobem jest dostarczanie towaru w żołądku lub odbycie, ponieważ w ten sposób można ominąć zabezpieczenia policji, czy straży celnej. Kolejny sposób to podrzucanie paczki nieznanemu turyście, który ponosi w razie czego całą odpowiedzialność.

http://prezenciory.pl/

Podobne tematyczne wpisy o edukacji:

Tag:
admin Administrator